508 822 480  

              

 

biuro@project-zero.pl

*Czas jednej gry wynosi 10 minut / 800 kulek

35 zł/os.

50 zł/os.

3 gry Gel Blaster

2 gry Gel Blaster

2 stoły do gry (cymbergaj, piłkarzyki)

darmowy napój gorący dla opiekunów

rezerwacja lokalu od godziny 10:00

od 1600 kulek na osobę

Wycieczki szkolne

Arena do Gel Blastera

Paintball, paintball na żelowe kulki, gel blaster, gelblaster, gry planszowe, nerfy, bilard, cymbergaj, airhokey, piłkarzyki, kosmos,  urodziny, imprezy grupowe, miejsce dla całej rodziny, urodziny dla dzieci, Reda, Rumia, Wejherowo, Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Zapraszamy na niesamowitą, kosmiczną wycieczkę, która przyniesie niezapomniane wrażenia i emocje dla wszystkich miłośników przygód! Będziecie mieli okazję wyruszyć w pełną adrenaliny przygodę podczas żelowego paintballu, który przeniesie Was w zupełnie inny wymiar zabawy!

 

Wybierzecie się na odległą planetę, gdzie odbywają się spektakularne bitwy paintballowe. Kosmiczne tereny pełne przeszkód, tajemniczych roślin i miejsc, staną się polem walki dla Waszej drużyny. W ręce dostaniecie specjalnie przygotowane blastery, które pozwolą Wam uczestniczyć w najbardziej ekscytującej bitwie jaką kiedykolwiek widzieliście! Przeżyjecie niezwykłe starcia na tle planet, asteroid, a nawet w gwiezdnych przestrzeniach. 

 

Zadanie? Wykorzystać strategię, zwinność i zespół, aby wygrać bitwę!

 

To wyjątkowa okazja, by przeżyć przygodę kosmicznego paintballu razem z kolegami i koleżankami. Wspólnie zbudujecie strategie, rozwiniecie umiejętności i stworzycie niezapomniane chwile, które będą opowieścią na lata! To także doskonała okazja do integracji, budowania relacji i przeżywania niezwykłych wspomnień.

 

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś na naszą kosmiczną wycieczkę z żelowym paintballem i dołącz do naszego zespołu kosmicznych wojowników! Czekają na ciebie emocje, przygoda i niezapomniane wrażenia. Razem stworzymy kosmiczny epizod, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

 

 

Galaktyczny Paintball: Wycieczka Poza Granice Świata!

Zanurz się w świecie kosmosu i bądź nabierząco

508 822 480  

              

 

biuro@project-zero.pl

Galeria Rumia poziom +1 

 

ul. Sabata 1, 84-230 Rumia

 

 

Godziny otwarcia:

 

Poniedziałek - Piątek   

14:00-20:00

 

Dla szkół   

Od godziny 10:00

 

Sobota - Niedziela 

11:00-20:00

Każdy, kto tu trafi, znajdzie coś dla siebie i zabierze ze sobą niezapomniane wspomnienia.

Menu

Social Media

PARTNERZY